Kupujemy głośnik Bluetooth do 600 złotych

Głośnik Bluetooth to niezwykle praktyczne urządzenie – dzięki niemu możemy się cieszyć ulubionymi utworami na biwaku, plaży czy nad jeziorem. To świetne połączenie kompaktowych rozmiarów i wysokiej jakości dźwięków. Oto zestawienie kilku wartych uwagi sprzętów w cenie poniżej 600 złotych.

Philips BTR000R/12

Pierwszy głośnik Bluetooth posiada dwa przetworniki neodymowe o przekątnej 1,5 cala, które gwarantują naturalne, czyste i zrównoważone brzmienie. Dwie przeciwległe membrany pasywne odpowiedzialne są za poszerzanie i wzmacnianie basów. Przednie i tylne przetworniki pełnozakresowe równomiernie emitują dźwięk w promieniu 360 stopni, co zapewnia taką samą jakość dźwięku bez względu na kierunek ustawienia głośnika.

Zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku poprawia jego reprodukcję w taki sposób, że każda nuta brzmi z krystalicznie czystą dokładnością. Opracowana przez firmę Philips technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku optymalizuje wydajność niewielkich głośników zapewniając czysty, bogaty i mocny dźwięk bez zniekształceń.

Urządzenie wyposażone jest w Bluetooth, czyli bezprzewodową technologię komunikacyjną krótkiego zasięgu, która umożliwia łatwą bezprzewodową komunikacją ze smartfonami, tabletami czy laptopami.

Z łatwością możemy tutaj parować ze sobą urządzenia dzięki technologii bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć specjalnie wydzielonego obszaru głośnika.

By słuchać muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym lub w komputerze, wystarczy podłączyć sprzęt do portu AUDIO-IN (3,5 milimetra).

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, urządzenie to działać może także jako zestaw głośnomówiący. W momencie nadejścia połączenia przychodzącego muzyka jest wstrzymywana i możliwe staje się rozmawianie przez głośnik.

Warto wspomnieć tu także o wodoodpornej konstrukcji, która pozwala na korzystanie z głośnika w wilgotnym, deszczowym środowisku. Urządzenie jest zgodne z rygorystycznymi normami IPX4, co oznacza, że jego komponenty wewnętrzne są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi.

Za głośnik ten zapłacimy około 460 złotych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.philips.pl

JBL Charge 3

JBL Charge 3 to głośnik bezprzewodowy wyposażony w dwa przetworniki o mocy 50 milimetrów, które dają łączną moc 20W . Posiada on klasę wodoodporności IPX7, co w praktyce oznacza możliwość zanurzenia go na głębokość 1 metra na czas 30 minut bez uszczerbku na jakości działania.

Urządzenie posiada wydajny akumulator litowo – polimerowy o pojemności 6000 mAh, który gwarantuje nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez niemal 20 godzin. Obudowę oraz maskownicę przetworników wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wygodne przyciski zostały ułożone w jednej linii; od przodu zamontowano natomiast nóżki, co sprawia, że urządzenie jest trwałe, lekkie, łatwe w obsłudze i przykuwa uwagę zarówno wysokiej jakości dźwiękiem, jak i ciekawym designem.

JBL Charge 3 posiada zintegrowany moduł Bluetooth 4.1 obsługujący profile A2DP, AVRCP, HFP oraz HSP. Innowacyjna technologia JBL Connect pozwala na połączenie ze sobą wielu jednostek JBL, co doskonale sprawdzi się podczas słuchania muzyki w mieszkaniu o dużym metrażu czy na sporej działce.

Cena tego urządzenia to około 630 złotych.

Sony SRS-XB20

Opisywany głośnik wyposażony jest w funkcję Extra Bass. Z pełnozakresowymi głośnikami stereo współpracują dwie membrany bierne wzbogacające niskie tony. Dzięki temu, mimo kompaktowych rozmiarów, urządzenie jest w stanie odtwarzać naprawdę mocne basy.

Głośnik idealnie sprawdzi się na imprezach dzięki pulsującej w rytm muzyki, jednokolorowej listwie świetlnej.

Wbudowany akumulator pozwala nawet na 12 godzin słuchania non stop.

Za głośnik ten zapłacimy około 400 złotych.

 

 

Kupujemy głośnik Bluetooth do 600 złotych
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *