Jakie słuchawki douszne wybrać

Coraz częściej na ulicach widać młodych ludzi ze słuchawkami w uszach. Białe, czarne kolorowe, dopasowane do ubioru. Jednak nie kolor ma największe znaczenie. Sprawdziliśmy, jakie słuchawki wybrać, by cieszyć się nieskazitelnie czystym dźwiękiem.

Słuchawki douszne Panasonic RP-HJE125E-K

Słuchawki ze standardowym wtykiem 3.5mm, pasują do różnych urządzeń multimedialnych – telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów. Odznaczają się szerokim pasmem przenoszenia, o zakresie od 10 Hz do 24 kHz. Takie parametry zapewniają doskonałe brzmienie i czysty dźwięk. Jako przetwornik zastosowano dziewięciomilimetrowy magnes neodymowy. Długość przewodu wynosi 110cm, co w zupełności wystarcza na swobodne użytkowanie. Waga słuchawek to zaledwie 4g. Dokanałowa konstrukcja zapewnia doskonały odsłuch oraz izolację dźwięków z otoczenia. W efekcie nic z zewnątrz nie jest w stanie zagłuszyć słuchanej muzyki. Dla wygody użytkowania do słuchawek dołączone są wymienne końcówki douszne w trzech różnych rozmiarach.  Produkowane są w dwóch standardowych kolorach: czarnym i białym oraz w pięciu kolorach dodatkowych: czerwonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym i fioletowym. Producent udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na swój produkt.

Cena: około 30zł.

Słuchawki douszne Samsung HS-330

Specjalna podwójna konstrukcja ma za zadanie zapewnić idealne odsłuchy zarówno wysokich, jak i niskich tonów. Głośnik wysokotonowy – 8 mm i głośnik niskotonowy – 10 mm, współgrają ze sobą harmonijnie, dając w efekcie czysty i dobrze odwzorowany dźwięk. Przycisk umieszczony na kablu pozwala na wygodną obsługę słuchawek, ustawienia poziomu głośności, uruchamiania i zatrzymywania odtwarzania oraz uruchamiania mikrofonu. Płaski kabel zastosowany w tych słuchawkach nie plącze się, a słuchawki są zawsze gotowe do użytku. W zestawie są trzy pary wkładek dousznych w trzech różnych rozmiarach. Ułatwia to dopasowanie słuchawek do ucha oraz gwarantuje izolację od dźwięków otoczenia. Długi, bo aż 120 cm kabel pozwala na komfortowe użytkowanie słuchawek, które pracują w zakresie częstotliwości 20 Hz-20 kHz. Są przy tym wyposażone w standardowy wtyk 3,5 mm. Produkowane są w pięciu kolorach: niebieskim, różowym, białym, fioletowym i zielonym.

Cena: około 25zł.

Słuchawki douszne Philips SHE 3595PK/00

Długi (120 cm) przewód jest dodatkowo zabezpieczony miękkim gumowymi elementami między słuchawkami a przewodem. Znacznie zwiększa to trwałość słuchawek, eliminując ryzyko uszkodzenia w najbardziej wrażliwych miejscach. Wymienne gumowe nasadki gwarantują przy tym dokładne dopasowanie słuchawek do ucha. Dokładne dopasowanie wkładek do uszu gwarantuje pełną izolację od dźwięków z zewnątrz, co jeszcze bardziej podnosi komfort użytkowania. Neodymowy magnes, miedziana cewka drgająca i mylarowa kopułka membrany zapewniają jeszcze lepszą jakość dźwięku. Słuchawki douszne pracują w zakresie 12-23 500 Hz. Głośnik o średnicy 9 mm zapewnia wierne odtworzenie dźwięków i idealny odsłuch basów. W słuchawkach zastosowano miedziany kabel zakończony chromowanym złączem. Na kablu znajdziemy wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń. Dzięki temu słuchawek można używać nie tylko do słuchania muzyki, ale także do rozmów przez telefon.  

Cena: około 80zł.

 

Widać wyraźnie, że spośród wyżej wymienionych propozycji słuchawki Philips zdecydowanie wyróżniają się kształtem i konstrukcją słuchawek. Na uwagę zasługuje także ich zwiększona trwałość oraz szeroki zakres pracy. Pełna izolacja od dźwięków otoczenia i wierne odtworzenie nawet najniższych basów gwarantują idealną jakość dźwięku.

 

Więcej informacji na www.philips.pl

słuchawki do telefonu

Jakie słuchawki douszne wybrać
5 (100%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *